Witam Państwa na stronie biura projektowego „Kilka Kresek”.

 

Nazywam się Ewelina Kowalczuk, jestem inżynierem budownictwa, a projektowanie to moja pasja.

 

Ukończyłam studia na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej. Następnie zdobyłam doświadczenie pracując
w biurze projektowym pod okiem doświadczonego architekta, a także w firmie budowlanej zajmującą się produkcją domów modułowych. Zdobyta praktyka projektowa oraz wykonawcza pozwoliła mi rozpocząć niezwykle interesujący etap w życiu - otwarcie biura projektów „Kilka Kresek” oraz budowę własnego domu. Dzięki temu wiem z jakimi problemami boryka się inwestor, jak wiele decyzji ma do podjęcia i problemów do rozwiązania. Wielu z nich można uniknąć już na etapie tworzenia dokumentacji.

 

Projekty, które do tej pory miałam okazję realizować, charakteryzowały się funkcjonalnością i ergonomią. Korzystam z najnowszych rozwiązań technologicznych, co finalnie daje Państwu produkt najwyższej jakości.

 

Moi klienci przeprowadzani są przez proces projektowy w sposób prosty i przyjemny, aby tworzenie koncepcji domu było pozytywnym przeżyciem i dodało energii do dalszych działań, jakimi będzie jego realizacja.